Genel

2022 Altın Takı Modası

Takıları seven ve trendleri takip etmek isteyen herkes 2022’de hangi takı stillerinin geleceğini şimdiden bilmek istiyor. Araştırmanızı sizin için kolaylaştırmak için 2022’de en iyi altın takı trendlerini sizin için listeledik.

Kolye trendleri

Yüzük trendleri

küpe trendleri

Maksimalizm (Gösterişli ve Büyük)

2022, özellikle sarı-altın renginde herkes tarafından görülebilen büyük mücevherler olan maksimalizmle ilgili olacak. Bu yılın sloganı ‘Mücevherinizi En Üst Düzeye Çıkarın’. Mümkün olduğu kadar çok yüzük, mümkün olduğu kadar çok küpe ve kat kat kolye ve yüzük. Ek olarak, takılar da maksimum boyuta sahip olmalıdır. Büyük bileklikler, büyük değerli taşlar ve büyük zincirler. 2022’de daha fazlası

2022 Kolye trendleri

Kalın ve Kısa Zincirler

Zincirler uzun süredir trendlerin vazgeçilmez parçası ve 2022’de de bu durum farklı olmayacak. Gelecek yıl zincir 2021’dekinden daha kısa ve kalın olacak. Kısa ve kalın model, zincir, bir kolye, bilezik, küpe ve yüzük olarak, hatta bir kemer olarak bile mümkün olan her şekilde görülecektir. Kolye formunda onları en çok gerdanlık olarak görürsünüz.

Gerdanlıklar

Gerdanlık modaya geri döndü! Sadece basit bir zincir değil, 2022 yılı için daha birçok choker çeşidi var. Onları çeşitli şekillerde pırlantalar da dahil olmak üzere değerli taşlar, nazar boncuğu, göz ve benzeri figürlerle göreceksiniz. Kesinlikle olmazsa olmazlar!

Uzun kolyeler

Uçlarında daha büyük bir aksesuar olan uzun kolyeler veya uzun kalın kolyeler 2022’de bir trend. Bu aksesuar örneğin büyük bir harf veya büyük bir değerli taş olabilir. Bu tarz uzun kolyeleri bu yıl çokça göreceksiniz.

2022 İnci takı trendleri

İnciler zamansız ve klastır. Asla modası geçmeyecekler ve onları istediğiniz zaman giyebilirsiniz, ancak giyilme biçimleri değişebilir. 2022’de mükemmel yuvarlak olacaklar, doğal inci şekline sahip olmayacaklar. İnciler ağırlıklı olarak kolyelerde görülse de, onları bilezik ve küpelerde de çokça bulabilirsiniz.

Farklı katmanlar

2022’de bir kolye takmak yeterli değil. Ne kadar çok katmanlı olursa o kadar iyi. Bu, çok uzun kolyelerden gerdanlıklara ve aradaki her şeyin bir karışımı olabilir. Bu, yukarıda belirtilen tüm trendleri birbiriyle birleştirebileceğiniz anlamına gelir.

2022 Yüzük trendleri

Büyük yüzükler

Yüzükler en çok tercih edilen takılardan biridir. 2022’de her şey büyük ve yüzükler de öyle. Öne çıkmak zorundalar. İnsanların mücevherlerinize hayran kalmasını istiyorsunuz.

Bu büyük yüzükleri Cevahill Jewelry mağazamızda çok seveceksiniz.

Her parmakta yüzük

2022’deki çoğu mücevher için daha fazlası diyebilirsiniz, ancak yüzükler için kesinlikle Daha Fazlasıdır. Tercihen her parmakta bir yüzük, hatta her parmakta birkaç yüzük. Erkekler için de oldukça popüler olan bir trend bu. Bu trendde gördüğünüz bu yüzükler genellikle daha büyük yüzüklerdir ancak daha küçük yüzüklerle de kombinleyebilirsiniz.

2022 Küpe trendleri

Büyük taşlar

2022 yılında çokça göreceğiniz önemli bir trend ise büyük taşlı küpeler, hem pırlanta hem de diğer değerli taşlar bu küpelerde görülebilir. Bu taşlar doğrudan kulağınıza takılabileceği gibi küpe şeklinde de takılabilir.

Sonraki seviye halka küpeler

Halka küpeler asla gözden kaybolmaz. 2022’de bunlar daha büyük, ifadeli küpeler olacak. Bunlar birkaç yıl öncesinin uzun ince halkaları değil.

Avize Küpe

2022’de küpeler sadece daha kalın olmakla kalmayacak, aynı zamanda daha uzun olacak. Avizelere benzeyen küpeler bir trend. Bu, uzun, ışıltılı küpeler anlamına gelir. Onları Gala gecelerin’deki her kırmızı halıdan tanıyorsunuz, genellikle güzel bir tasarımcı elbisesiyle veya kontrast için gündelik bir kıyafetle birlikte. Her özel gün veya kutlama için mükemmeldirler.

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, online mağazamızda çeşitlerimizi görebilir veya bizi ziyaret etmek için randevu alabilirsiniz. Daha fazla bilgi veya soru için lütfen altın takı danışmanlarımızla iletişime geçin.