Genel

2022 Yeni Yıl Hediyesi Altın Takılar

2022 Yeni yıl hediyesi indirimli altın takılar

Yeni yılda sevdiklerinize indirimli hediye altın takılar ile mutlu etmeyi kim istemez ki!

Sevgilinizle bir akşam yemeği ya da ailenizle neşeli bir yılbaşı gecesi yaşarken, Yılbaşı kıyafetinizi tamamlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz indirimli hediye altın takılar Cevahill’de sizleri bekliyor. 

Yılbaşı gecesinin kıyafetinizle göz kamaştıracak bir gece olduğunu söylemeye gerek yok. Aylardır gardırobunuzda asılı duran o gece kıyafeti.  Yeni yıl için aldığın ve o zamandan beri takmak için can attığın o şık küpeler mi? İşte hepsini Cevahill’in hediye altın takılarıyla bir araya getirme zamanı!

2022 yeni yıl aslında Cevahill Jewelry için 2 kere özel bir gün. Tescilli E-ticaret kuyumcu markamız “ Cevahill ” 1. yaşına giriyor. 1993’den bu yana kuyumculuk sektöründe hizmet vermenin gururu içerisindeyiz. Bu mutluluğumuzu siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. Cevahill’in seçili altın takılarında gerçek %25 indirim imkanı ile sevdiklerinizi sürpriz hediyeler ile mutlu etme zamanı!

Birçok insan yeni yılı moda tarzlarını tamamen yenilemek ve belki de yeni ve maceralı bir şeyler denemek için bir fırsat olarak görüyor. 2022’de cesur, kendinden emin ve yeni yılın zorluklarını üstlenmek için enerji dolu hissederek girebilmeniz için gece yarısının son derece mutlu geçmesi önemlidir.

Bununla birlikte, 2022’nin gerçek indirimli altın takılarının bazılarını tekrar gözden geçirmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Neden bunlardan bazılarını Yılbaşı Gecesi kıyafetinize dahil etmeyesiniz? 2022’nin son anlarına kadar trendi korurken, kıyafetinizi öne çıkarmanın ve geçen yılın öne çıkan stilini sergilemenin kesin bir yolu.

Şanslı Tılsım Altın Bileklikleri

Sonbahar/kış podyumlarında horusun gözünden nazara ve şanslı yıldıza kadar koruyucu tılsımları içeren çok sayıda altın takımız var. Yaşadığımız zor yılı göz önünde bulundurursak, bu kesinlikle yeni yıla taşımak isteyeceğiniz bir trend altın takı gibi geliyor!

Anlamlı şık üst üste takılan takılar için geniş mağazamıza göz atın: narin bileziklerden gösterişli kolyelere kadar, bu koleksiyon baştan sona çeşitli uğurlu tılsımlar içerir. Maneviyatı kucaklayın ve yeni yıla olumlu bir bakış açısıyla girin!

Gökyüzü Figürlü Takılar

En sevdiğimiz markalar bize evrenden ilham alan çarpıcı koleksiyonlar sunmaya devam ederken, gökyüzü figürleri trendi ilkbahardan beri seviyoruz. Yılbaşı Gecesi, en sevdiğiniz astral parçalarını, özellikle de gerçekten bir açıklama yapmak için ışıltılı taşlarla süslenmiş olanları ortaya çıkarmak için mükemmel bir gecedir.

Cevahill altın takıları, şans bileklikleri, baget kolyeler ve daha pek çok seçenek arasından favori gökyüzü figürlü takılarımızı burada Cevahill’de seçmek neredeyse imkansız. Ve elbette, Cevahill Jewelry koleksiyonundan hiçbir parçayla yanlış seçim yapmış olamazsınız!