Genel

Kış Aylarında Kullanılan Altın Takı Stilleri

Kış İçin Mükemmel  Takı Seçimleri

Yılın en büyülü mevsimi olan kış, beraberinde düşen sıcaklık, kar yağışı ve bambaşka bir gardırop getirdi. Herkes, kendilerini sert hava koşullarından korumak için eşarplar, atkılar, paltolar vb. aksesuarlar ile donanmıştır.  Ancak bu, hacimli kıyafetlerin altında en sevdiğiniz altın takılarınızdan bir veya iki tanesini sergileyemeyeceğiniz anlamına mı geliyor? Tabii ki değil! Tek yapmanız gereken, takılma veya kaybolma riskinden kaçınmak için seçtiğiniz altın takılarda biraz dikkatli olmak.

Bunları akılda tutarak, soğuk kış aylarına uygun altı takı stilini listeledik. Öğrenmek için okumaya devam edin…

Renkleri ortaya çıkarın

Kahverengi, odun kömürü veya lacivert gibi en yaygın kış tonları, canlı değerli taşlar ve altınlarla iyi gider. Altın söz konusu olduğunda, koyu tonlu kıyafetlere uygun olarak pembe altın veya sarı altın tercih edebilirsiniz. Değerli taşlar için kırmızı, yeşil, mavi gibi şenlikli tonlardaki mücevherleri seçebilir veya pembe, mor, sarı gibi göz alıcı taşları tercih edebilirsiniz. Tüm bu parlak ve ışıltılı seçenekler kış kıyafetlerinizi güzel bir şekilde tamamlayacak.

Güzel inciler

Herhangi bir mevsim veya durum için mükemmel olan bir mücevher varsa, o zaman kesinlikle bir inci olacaktır. Bu muhteşem taşlar koyu renk giysiler için iyi bir eştir. Kesin bir artı olan beyaz, altın, krem ​​ve diğer büyüleyici renklerde mevcutturlar.

Klipsli küpeler seçin

Çıtçıtların bu sezon küpeleriniz olması için birden çok neden var. Birincisi, kışlık atkı, kazak, şapka vb. kıyafetlerinize takılmazlar. İkincisi, maske dostudurlar ve sürekli aç-kapa maske oyununa engel olmazlar. Ve şimdi mevcut olan tüm çekici tasarımlarla, kesinlikle tarzınıza uygun bir şey bulacaksınız.

Ayarlanabilir takılar kullanın

Parmaklarımızın kışın küçüldüğü bilinen bir gerçektir. Bu nedenle, birden fazla kapak ile gelen takıları seçmeniz önerilir. İster kolye ister bilezik olsun, bedeninize göre ayarlanabilir altın takıları seçin. Bu, kış aylarında bile hasar veya kayıp riski olmadan takı takmanızı sağlayacaktır.

Büyük olanları seçin, birden fazla değil

Yaz aylarında birden fazla yüzük ve bilezik takmak eğlenceli olabilir, ancak soğuk havalarda tamamen farklı bir hikaye. Eldiven, mont vb. kıyafetlerinizi çıkarırken kolayca çıkma ihtimalleri olduğu için kokteyl yüzükleri gibi kıyafetlerinizi tamamlayan ve kaybolma ihtimalini en aza indiren daha büyük parçalar seçmeniz önerilir.

Çift zincirli yerine uzun olanı tercih edin

Katmanlı kolyeler herkesin favorisidir. Ancak, kazak, hırka ve daha fazlası gibi kat kat kışlık giysilerin önünde hiç şansları yoktur. Bu yüzden daha akıllı ve daha güvenli bir seçim, stilinizden ödün vermeden görünümünüzü vurgulayacak daha uzun kolyeler kullanmaktır.

Bu kış sezonu için en iyi altın takı stillerini seçmenin artık daha kolay olacağını umuyoruz. Moda anlayışınıza mükemmel şekilde uyan tasarımları bulmak için Cevahill’i ziyaret edin.