Hikayemizi Keşfedin

Kuyumculuk sektöründe dünya markası olmaya aday “Cevahill” Türkiye’yi dünyada temsil edecek bir isim tercih ederek 1993 yılında kurulmuştur. Adında, medeniyetin başkenti yedi tepeli İstanbul’un simgelerini barındırın marka (kuyumcuları ile ünlü) Kapalı Çarşı’nın Cevahir Bedesteni’nden inşa edilmesi ile “Ceva” ve İngilizcede tepe anlamına gelen “Hill” ifadelerini barındırmaktadır.

Genç yapısı ile modayı yakından takip ederken üstün yetenekli tasarımcıları ile son derece inovatif ve modern aksesuarları müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Değerleri arasında müşteri memnuniyeti başta gelen CEVAHILL, iletişime ve insan ilişkilerine önem veren bir ekiple çalışmaktadır.

Cevahill, gelişen teknolojiye ayak uydurarak 2021 yılında internet alışverişini de hizmetlerine dahil etmiştir. Yılmazel ailesinin kurduğu ve kuşaklar boyu devam ettirmek istediği bu marka, önce Türkiye daha sonra dünya markası olmak için emin ve kararlı adımlarla ilerlemektedir.

Tüm sosyal medya ağlarından yakından takip edebilir, dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

CEVAHILL Keyifli Alışverişler Diler…