Cevahill.com’da nasıl sipariş verebilirim?

Cevahill.com’da sipariş vermek kolay ve güvenlidir. Satın almak istediğiniz ürünü bulduğunuzda, onu Alışveriş Sepetinize yerleştirmek için “Sepete Ekle” düğmesine tıklayın. Siparişinizi tamamlamak için ödeme sürecindeki talimatları izleyin.

Siparişiniz, kredi kartı bilgilerinizin isteneceği ödeme işleminin en sonuna kadar verilmeyecektir. 0216 396 2383’ü arayarak telefonla da sipariş verebilirsiniz. Müşteri Hizmet Saatlerini Görüntüleyin

Cevahill.com hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?

Cevahill.com şu anda tüm önemli kredi kartlarını ve EFT ödemelerini kabul etmektedir. Alternatif ödeme yöntemleri hakkında bilgi için lütfen 0216 396 2383 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Cevahill.com’da sipariş vermek güvenli mi?

Evet, Cevahill.com’dan sipariş vermek güvenlidir. Site sunucumuzla değiştirilen müşteri verilerini aktarırken ve alırken endüstri standardı şifreleme teknolojilerini kullanıyoruz.

Cevahill.com’da satın alınan ürünler mağazadan teslim alınabilir mi?

Çevrimiçi olarak sipariş edilen ürünlerin mağazadan teslim alınması İstanbul, Pendik Üst Kaynarca adresinde bulunan Anadolu Kuyumculuk ve Koçak Gold mağazamızda mevcuttur. 

Cevahill.com yeniden boyutlandırma sunuyor mu?

Cevahill.com, belirli ürünler için yeniden boyutlandırma sunar. Daha fazla bilgi için lütfen 0216 296 2383 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Cevahill.com alışverişimde satış vergisi tahsil edilecek mi?

Cevahill.com şu anda TÜRKİYE’de satış vergisi (Fatura) uygulayan her üründe fatura vermek üzere kayıtlıdır. Faturanız siparişinize otomatik olarak eklenecektir.

Cevahill.com’daki fiyatlar değişebilir mi?

Cevahill.com’daki fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Satın aldığınız Cevahill.com ürününün, satın alma gününde listelendiği şekilde ücretlendirilmektedir.

Satın alma işlemimle ilgili daha fazla yardıma veya tavsiyeye ihtiyacım olursa ne olur?

Nişan (Alyans) yüzükleriyle ilgili yardım için lütfen 216 396 2383 numaralı telefonu arayın; veya Cevahill.com aracılığıyla mücevher uzmanlarımızdan biriyle görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz bir hizmet olarak, bir Cevahill temsilcisi, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamak veya bir mağaza içi randevu planlamak için sizinle iletişime geçecektir. 

Telefonla nişan yüzüğü alabilir miyim?

Evet, müşterilerimize telefonla  nişan yüzüklerimiz de dahil olmak üzere Cevahill ürünleri satın alma seçeneği sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ekibimiz Pazartesiden Cumartesiye 09: 00-18: 00; Pazar günleri ve resmi tatillerde kapalıdır.

Cevahil takılarını sigortalı olarak mı gönderiyorsunuz ?

Cevahill olarak biz yeni bir satın alımda ücretsiz olarak ürününüzü sigortalı gönderiyoruz. 

Online siparişimizi takip edebilir miyim?

Siparişiniz gönderildikten sonra takip ayrıntılarını içeren bir gönderim bildirimi e-posta yoluyla gönderilecektir. Siparişinizi gönderilen e-posta içindeki kargo numarası ile online takip edebilirsiniz.

Kargo bedeli nedir?

Cevahill.com, tüm çevrimiçi siparişler için ücretsiz gönderim ve iade hizmeti sunar. Ücretsiz gönderim, yalnızca TÜRKİYE web sitesinde yurt içi teslimat için verilen siparişler için geçerlidir.

Nasıl iade veya değişim yapabilirim?

Cevahill.com., iade etmek istediğiniz herhangi bir ürün için faturası ile birlikte mağazamıza gönderebilirsiniz. Kişiselleştirilen ürünlerin iade edilemeyeceğini veya değiştirilemeyeceğini lütfen unutmayın. Perakende satış noktalarında yapılan iadeler için nakit para iadesi yapılmamaktadır.